Kategórie
 
 
 
 
 
Ostatné

Rakúske Vianoce

Viete, čo znamená tradičný výrok „Es weihnachtet“ v nemčine? Ak hádate, že v preklade ide o niečo ako „Zvianočnieva sa“, hádate správne. Pred Vianocami sa totiž celé Rakúsko roztrblieta drobnými svetielkami a vzduchom sa šíria lákavé vône tradičných lahodných jedál, pečených gaštanov, klobás, vína a punču. Je to vlastne príprava na najkrajšie sviatky v roku, ktoré Rakúšania oslavujú prostredníctvom mnohých zaujímavých zvykov. Priblížme si teraz nádhernú vianočnú atmosféru v Rakúsku tak, ako keby ste boli jej priamymi účastníkmi.

Ostatné

Veľká noc plná tradícií na Slovensku a v Rakúsku

Pre kresťanov znamená Veľká noc najväčšie sviatky v roku, pretože si v tomto období pripomínajú umučenie, smrť a zmŕtvychvstanie Ježiša Krista. Ostatní oslavujú Veľkú noc ako symbol prebúdzajúcej sa jari a nového života. V obidvoch prípadoch sa však veľkonočné sviatky na Slovensku i v Rakúsku spájajú s množstvom krásnych zvyklostí. Viaceré z nich sa zachovali až dodnes.

Ostatné

5 dôvodov, prečo nakupovať u nás

Kvalitné produkty z Rakúska a Nemecka kúpite na www.myaustria.sk v našom e - shope a to bez toho, aby ste niekde cestovali. Navštívte naše stránky a nechajte nás ušetriť Vám čas a nakúpiť pre Vás kvalitu zo západu. Necestujte, ale radšej oddychujte a nakupujte pohodlne z domova. My sa o Vaše nákupy s radosťou postaráme.

Ostatné

Rozšírili sme sortiment o potreby, ktoré nesmú v domácnosti chýbať

Nezáleží na tom, či bývate v meste alebo na vidieku. Nie je dôležité ani to, či máte dom alebo byt. Dokonca je jedno, či bývate sami alebo tvoríte veľkú rodinu. Bez ohľadu na počet a vek členov domácnosti totiž existujú veci, bez ktorých sa jednoducho nezaobídete. Preto sme náš sortiment rozšírili o najpotrebnejšie veci, ktoré si právom zaslúžia nálepku „nenahraditeľné“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia