Infobar icon

V Bratislave využívame vlastného kuriéra Michala. Tovar Vám bude voziť v poobedňajších hodinách v dňoch pondelok / streda / piatok. Na výdajni v Bratislave už môžete platiť platobnou kartou :)

Kategórie
 
 
 
 
 

Doprava a platby SR a CZ

 

DOPRAVA - Slovenská republika

Tovar z objednávky vytvorenej do 13:00 doručujeme nasledujúci pracovný deň nasledovnými spoločnosťami za uvedené sumy.

 
Kuriérska spoločnosť

Doprava kuriérom po Slovensku za 3,90 € vrátane DPH.  Na prepravu Vašich objednávok používame 2 kuriérske spoločnosti – ReMax a GLS. Veríme, že s ich rýchlosťou a kvalitou doručovania budete spokojní.

 

Slovenská pošta

vyzdvihnutie balíka priamo na pošte; Vašu zásielku si môžete vyzdvihnúť na Vami uvedenej pošte v blízkosti Vášho bydliska prípadne iného miesta, ktoré Vám vyhovuje. Tento spôsob dopravy je možné zvoliť iba v prípade, že celková hmotnosť balíka nepresiahne 15 kg. Cena služby je 2,40 € vrátane DPH.

 

Depo - výdajné miesta

viac ako 170 výdajných miest na Slovensku za 1,90 vrátane DPH do hmotnosti balíka 15 kg. V objednávkovom procese sa hmotnosť sčítava automaticky a pokiaľ nevidíte pri vypisovaní objednávky možnosť zvoliť si doručenie na výdajné miesto DEPO, balík má celkovú hmotnosť nad 15 kg.

 

Zasielkovňa - výdajné miesta

viac ako 400 výdajných miest na Slovensku za 2,20 vrátane DPH do hmotnosti balíka 10 kg. Výdajne miesto si viete vybrať v nákupnom košiku pri zadaní tohto typu dodania. V objednávkovom procese sa hmotnosť sčítava automaticky a pokiaľ nevidíte pri vypisovaní objednávky možnosť zvoliť si doručenie na výdajné miesto Zasielkovne, balík má celkovú hmotnosť nad 10 kg.

 

Osobne na výdajnom mieste myAustria.sk

Na Pántoch 18, Vector Parks, 831 06  Bratislava - Rača, Po-Pi 09:30-16:30, kontakt: +421 918 894 973

Doprava zdarma: poštovné nehradíte, pokiaľ ste urobili objednávku s celkovou sumou nad 49 € vrátane DPH. V prípade vytvorenia viacerých objednávok je možné sumu objednávok spočítať a získať tak bezplatné doručenie. 

 

 

DOPRAVA - Česká republika

 

Doručenie kuriérom do Českej republiky je momentálne možné len pri platbe vopred platobnou kartou online alebo prevodom na náš bankový účet.

Objednávku nie je možné zaslať na dobierku.
 

Cena za dopravu: 
Kuriérska spoločnosť GLS - zásielky hmotnosti do 40 kg - cena 3,90 € vrátane DPH. 

 

 

 

Spôsob platby

V hotovosti aj kartou pri osobnom odbere

Platba je bez poplatku, možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Odberné miesto myAustria.sk, Na Pántoch 18, Vector Parks, 831 06  Bratislava - Rača,      Po-Pi   09:30-16:30, kontakt: +421 918 894 973

Dobierka pri kuriérovi

Poplatok za platbu na dobierku je 0,80 € vrátane DPH. Celú sumu za tovar prevezme od zákazníka kuriér pri doručovaní. 

Platbou platobnou kartou online

pri výbere tejto možnosti budete na konci objednávky presmerovaní do zabezpečeného online formulára, kde zadáte číslo platobnej karty (12 miestne, dátum expirácie a CV číslo zo zadnej strany karty). Tovar budeme expedovať po obdržaní platby na bankový účet, to znamená že platba musí prebehnúť v poriadku. V prípade nezrovnalostí Vás budeme kontaktovať.

 


Ďalšie informácie

Dodávaný tovar zostáva až do úplného zaplatenia kúpnej ceny vo vlastníctve predávajúceho, a to v zmysle platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodacia lehota sa počíta na pracovné dni a ak je tovar vypredaný, budeme Vás bezodkladne informovať o náhradnom riešení. Pri expedícii tovaru budete o tejto skutočnosti informovaný e-mailom.

Dodacie lehoty sa vypočítavajú podľa typu platby a to nasledovne: 

  • Pri platbe na dobierku, dodávame tovar okamžite po uskutočnení objednávky.
  • Pri platbe vopred, tovar expedujeme až po potvrdení o realizácii transakcie zo strany platobnej brány. V prípade neúspešnej platby Vás kontaktujeme.

Daňový doklad (faktúru), zasielame elektronicky a to na email uvedený pri Vašej objednávke. Šetríme naše lesy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?