Kategórie
 
 
 
 
 

Prečo nakupovať u nás?

myAustria - Váš spoľahlivý partner

Naše skúsenosti s online predajom drogérie a kozmetiky a prozákaznícky prístup prispievajú k neustále pribúdajúcemu počtu spokojných zákazníkov z rôznych oblastí. 

 

 

pre Domácnosti aj Firmy 

Sme tu pre každého!

Dodávame do domácnosti, penziónov, reštaurácií aj firiem, teda všade, kde sa kladie dôraz na kvalitu používaného produktu a jeho výsledný účinok. 

 

Iba originálny tovar

Garantujeme dodanie len originálnych produtkov

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a obchodnými partnermi. Garantujeme predaj výlučne originálnych produktov drogérie a kozmetiky.  

 

Expresné doručenie do 24h

Doručujeme rýcho a pri objednávkach nad 49 € zadarmo

Doprajte si príjemnejšie prežitie voľných dní ako cestovaním a nakupovaním v Rakúsku. Objednajte si obľúbený tovar online a my Vám zabezpečíme jeho dodanie už do 24 hodín. Vyskúšajte nás!

 

Široký výber sortimentu

Komplexný výber drogérie a kozmetiky rakúskej a nemeckej kvality

Rastúci dopyt po kvalite rakúskych produtkov nás neustále poháňa k rozširovaniu sortimentu. Reagujeme na požiadavky našich zákazníkov a sortimet priebežne doplňame a rozširujeme.

 

Všetko skladom

Prevádzkujeme sklad v Bratislave

Jedným z najviac oceňovných benefitov našich zákazníkov je dostupnosť tovaru a rýchlosť doručenia. Neustále zlepšujeme efektivitu logistických procesov s cieľom udržať tento vysoký štandard.

 

Záruka vrátenia peňazí

Rešpektujeme pravidlá a riadime sa nimi

Legislatívne pravidlá stanovujúce práva a povinnosti spotrebiteľa ako aj prevádzkovateľa plne rešpektujeme. Vzniknuté nepríjemné situácie sa snažíme riešiť k Vašej spokojnosti.

 

Spokojnosť zákazníka

Vaša spokojnosť náš cieľ 

Sme zameraní na zákazníka a snažíme sa pre každého nájsť to správne riešenie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?