Kategórie
 
 
 
 
 
Napísal Janka Filina
Ostatné

Novoročné prekvapenie od myAustria, páči sa vám?

Internetový obchod myAustria pripravil pre svojich zákazníkov a fanúšikov špeciálne novoročné prekvapenie - vynovenú stránku www.myaustria.sk. Chcete vedieť, aké výhody nový e-shop prináša? Prezradíme vám v nasledovných riadkoch.

 

Redizajnovaná stránka myAustria.sk

 

Poznáte myAustria.sk?

Internetový obchod myAustria.sk prináša slovenským spotrebiteľom už niekoľko rokov kvalitnú drogériu a kozmetiku vyrobenú pre rakúsky a nemecký trh. Pre mnohých Slovákov sa preto práve tento portál stal obľúbeným miestom, kde nájdu vysokú kvalitu za primeranú cenu. Na myAustria nakúpite totiž všetko, čo potrebujete pre vás a vašu domácnosť - čistiace a pracie prostriedky, dámsku a pánsku kozmetiku, ale aj všetko pre deti a bábätká. 

Nemusíte pritom cestovať nikam do zahraničia - na našej stránke nájdete všetko na jednom mieste. Produkty si nakúpite z pohodlia domova a kuriér vám ich dovezie až k vám domov, nech už bývate kdekoľvek na Slovensku.

A aké novinky si pre vás pripravil váš obľúbený internetový obchod s rakúskou a nemeckou drogériou myAustria.sk?

 

#1 Modernejší dizajn

Keďže pôvodná stránka internetového obchodu fungovala už od roku 2016, pýtala si už nové šaty. V porovnaní s pôvodnou grafickou koncepciou je nový web prehľadnejší a jednotlivé prvky modernizované. 

Pôvodný carousel s najzaujímavejšími akciami nahradilo päť prehľadných plôch, ktoré upozorňujú na aktuálne akcie e-shopu. Na svojej úvodnej stránke predstavuje myAustria aj exkluzívne novinky. Redizajn sa samozrejme dotkol aj iných častí stránky a priniesol so sebou aj sprehľadnenie detailu produktu a ostatných častí internetového obchodu. 

Na stránke máte stále prístup k chatovaciemu nástroju Zendesk, prostredníctvom ktorého vyriešia zamestnanci zákazníckeho centra všetky vaše požiadavky na počkanie. Samozrejmosťou je tiež responzívny dizajn a prispôsobenie stránky mobilným zariadeniam. 

 

Dizajn novej stránky myAustria.sk

 

 

#2 Nová štruktúra kategórií

V rámci redizajnu boli zrealizované aj zmeny v strome kategórií. A netýka sa to len hlavného menu na úvodnej stránke, ktoré ponúka menej kategórií. Kategórie sú prehľadnejšie a umožňujú nakupujúcim ľahšiu orientáciu v jednotlivých typoch produktov.

 

#3 Magazín myAustria

V hlavnom menu dostal priestor aj nový magazín myAustria, ktorý nahradil dovtedy skôr nenápadný blog v spodnej časti stránky. V myAustria magazíne sa dozviete, ako sa jednoducho popasovať s bežnými problémami v oblasti čistoty a hygieny a nechýba ani špeciálna rubrika pre mamičky, ktorá ponúka rady a tipy pre každodennú starostlivosť o bábätká a deti. 

 

#4 Produktové novinky

Novinky sa však netýkajú iba dizajnu, ale aj samotných produktov. V sortimente myAustria.sk totiž pribudli viaceré kategórie z EKO drogerie a tiež produkty starostlivosti o deti a bábätká

 

#5 Nové logo

Okrem toho prešlo redizajnom aj logo. Pripomína vám niečo? Možno vašu usmiatu tvár, keď ste spokojný s výsledkom použitia produktov z eshopu myAustria?

steré logo myAustria.sk              nové logo myAustria.sk

 

A čo hovorí k redizajnu konateľ spoločnosti Branislav Lipan? 

“V procese vylepšovania stránky sme sa snažili čím najviac zohľadniť požiadavky našich zákazníkov. Sme naozaj veľmi radi, že na novú stránku máme samé pozitívne reakcie. Veríme, že ňou zaujmeme nielen našich stálych, ale aj nových zákazníkov, ktorým nie je ľahostajná kvalita produktov, ktoré denne používajú.” 

Vyberte si teda z overených rakúskych a nemeckých značiek, ktoré máte radi alebo dajte šancu niečomu novému. MyAustria.sk je totiž to správne miesto pre vaše nákupy.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia