Domov / NOVINKY Z MY AUSTRIA / Ariel či Persil?
Kategórie
Značky
Články
  Pripojenie k Facebooku
  Prihlásiť sa
  Novinky

  Ariel či Persil?

  Ariel či Persil? - myAustria.sk    Toto je otázka s ktorou sa stretávam najčastejšie. V závese s otázkou, gél, či prášok? Nuž, pokúsme sa tomuto povenovať.

   

  Pravdou je, že v dnešnej dobe je to len otázka preferovania značky. Rôzne testy ukázali, že konkurenčné značky sú už tak dlho na trhu, že sú takmer totožné, čo pracej sily týka. Rozdiel je vo vôni. Tú má intenzívnejšiu Persil.

  Persil ponúka radu Kalt Aktiv, čo znamená, že obsahuje zložku zabraňujúcu usadzovaniu vodného kameňa. Aktívna formula proti vodnému kameňu a formula žiarivosti odstráni i tie najmenšie usadeniny ako sú vápenaté častice a častice nečistôt.

  Ale pozor, to neznamená, že vašu práčku ochráni pred vodným kameňom. To nie. To ako keď používate šampón 2v1 a dáte si za ním masku. Pomôže, ale neochráni.

  Nová rada Persil 360° sľubuje účinné odstránenie fľakov a ochranu prádla. Ak máte radi kvetinovú sviežosť, určite vás poteší prášok s vôňou ruží.

  Ariel, má zasa väčšie balenia a je šetrnejší k oblečeniu.  Jeho vôňa je príjemná, nie je agresívna, ale nebije sa s avivážou. Ariel Professional obsahuje látku, ktorá pomáha odstrániť odolné škvrny.

  Podľa skúseností z blízkeho okolia viem, že Ariel Actilift je skvelý na pranie oblečenia športovcov.

  Prepotené fľaky, zažltnuté kimono, všetko je preč. Ostane len krásne čisté a biele prádlo.

  Ak sa neviete rozhodnúť, či gél, prášok alebo kapsule, tomuto sme sa venovali v Blogu minule

   

  Nech sa rozhodnete akokoľvek, nič nepokazíte, ak vyskúšate. Raz ten, potom ten, urobíte si obraz sami, čo vám najlepšie vyhovuje. Takže hor sa do nákupov :)

  Prihláste sa na odber Noviniek a získajte zľavu 5%.

  Po prijatí Vášho emailu Vám zašleme zľavový kupón s trvaním platnosti.  Značky

   


  VŠETKY ZNAČKY