Kategórie
 
 
 
 
 
Domácnosť

10 rakúskych prostriedkov, ktoré Slováci nakupujú najčastejšie

O dvojakej kvalite produktov vo východnej a západnej Európe sa nahlas šepkalo roky, pokým sa to úplne neprevalilo koncom toho minulého. A tak sme sa oficiálne dozvedeli to, čo sa po dlhé roky považovalo za verejné tajomstvo. Zahraniční výrobcovia vyrábajú a dodávajú do iných krajín rôzne variácie a zloženia svojich výrobkov. Takže pod tou istou značkou, v rovnakom obale a od toho istého výrobcu sa nájdu potraviny, kozmetika, či iný drogistický tovar s odlišným zložením.

10 rakúskych prostriedkov, ktoré Slováci nakupujú najčastejšie

Tí, ktorí chodia častejšie nakupovať do Rakúska, majú túto rozdielnosť dobre zmapovanú. Pri pracích práškoch rovnakej značky kúpených u nás a v Rakúsku okúsili rozdielnu účinnosť prania, pričom rakúske a nemecké výrobky dosahujú lepšie výsledky. Aké rakúske prostriedky nakupujú Slováci? Vybrali sme top 10 rakúskych prostriedkov, ktoré Slováci u nás nakupujú najčastejšie.

 

10. AXE- SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN ANTI HANGOVER

Sprchový gél Axe Anti Hangover je osviežujúci sprchový gél 2v1 na telo a vlasy s obsahom stimulujúceho horčíka a kyslíka. Vhodný je na každý typ pokožky. Aplikuje sa na mokrú pokožku, vytvorí bohatú penu a potom sa opláchne.

9. FROSCH - BIO MULTIFUNKČNÝ ČISTIČ POVRCHOV

Medzi najčastejšie nakupované rakúske čistiace prostriedky patrí aj BIO multifunkčný čistič povrchov. Je určený na ochranné čistenie podláh, dreveného, kuchynského aj kúpeľňového nábytku, ale aj dlaždíc a sanitárnych zariadení. Receptúra s tenzidmi na prírodnej báze chráni pri častej aplikácii prostredníctvom PH citlivé ruky a materiály. Je dermatologicky testovaný a neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie.

Frosch Bio multifunkčný čistič povrchov

8. WEISSER RIESE PRÁŠOK NA PRANIE BIELEJ BIELIZNE​

Prací prostriedok v rakúskej kvalite Weisser Riese je ohromne svieži. Vďaka svojej silnej formule sa Weisser Riese postará o žiarivo čistú a sviežu bielizeň, aby ste si svoj voľný čas mohli užiť plnými dúškami. Formula bielej sily sa postará o žiarivú bielu a žiarivo svetlé farby! Ohromne silný!

7. SILAN JARNÁ SVIEŽOSŤ – AVIVÁŽ

Aviváž Silan jarná sviežosť je ďalším najčastejšie nakupovaným tovarom z rakúskej drogérie. Jej vôňa vydrží pôsobiť v šatníku až 10 týždňov. Výsledkom je veľmi mäkká bielizeň. Silan zároveň chráni vlákna a celkovo uľahčuje žehlenie.

Silan Jarná sviežosť

6. SOMAT GOLD MULTI 10/12 - TABLETY DO UMÝVAČKY RIADU

Prostriedok na umývanie riadu Somat Gold Multi 10/12 sú účinné tablety do umývačky riadu, ktoré odstránia aj tie najodolnejšie nečistoty. Predstavujú spolu až 10 funkcií: čistič, prostriedok na umývanie riadu, funkcia soli, lesk nerezového riadu, ochrana skla, aktívny pri nízkych teplotách, zosilňovač čistenia, neutralizácia zápachu, ochrana umývačky riadu a milión silných mikročastíc.

5. PERSIL 360° COLOR GEL

Gél na pranie Persil 360° Color Gel je prací prostriedok pre dokonalé výsledky prania farebnej bielizne. Nová receptúra obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok tak, aby poskytol kompletné riešenie pre bielizeň. Balenie je určené až na 60 praní.

Persil Color gél 60

4. ARIEL PROFESSIONAL COLOUR – GÉL NA PRANIE

Na 4. mieste v najpredávanejších rakúskych produktoch sa umiestnil gél na farebnú bielizeň Ariel Professional Colour s novou profesionálnou formulou, ktorá odstraňuje odolné škvrny. Pri praní s týmto pracím prostriedkom nie je potrebné bielizeň predpierať. Avšak pozor - nepoužívajte ho na vlnu a hodváb. Balenie je určené na približne 60 praní.

 

3. DIXAN PRÁŠOK NA PRANIE - ŠAMPIÓN PROTI FĽAKOM

Rakúsky prací prášok Dixan Aktiv-Enzym 6 kombinuje 6 enzýmov v jednej formule.

Pôsobí proti:

  • odolným škvrnám
  • bielkovinovým škvrnám – od trávy, znečistenie na golieroch a manžetách košieľ
  • škvrnám od jedla, tuku
  • tvorbe zašednutých škvŕn a žmolkom

 

2. PERSIL 360° UNIVERSAL PRACÍ PRÁŠOK NA BIELU BIELIZEŇ SO SILANOM

Rakúsky prášok na pranie Persil Universal s extra sviežosťou od Silanu zjednocuje žiarivú čistotu s extra dlhotrvajúcim účinkom vône už pri teplote 20 °C. Vďaka formule aktívnej za studena, výkonne odstraňuje škvrny už pri nízkych teplotách. Postará sa o 24 hodinovú sviežosť a jedinečný zážitok z vône pri každom pohybe a dotyku.

 

1. ARIEL PROFESSIONAL – PRÁŠOK NA PRANIE BIELEJ BIELIZNE

Rakúsky práškový prací prostriedok Ariel Professional s novou profesionálnou formulou, ktorá odstraňuje odolné škvrny, sa umiestnil na prvom mieste. A prečo podľa nás právom patrí medzi najpredávanejšie čistiace prostriedky?

Prášok na pranie Ariel Professional je vhodný:

  • pre žiarivo bielu bielizeň
  • čistenie do hĺbky
  • odstránenie mastných a odolných škvŕn
  • na pranie pri nízkych teplotách – už pri 30 °C
  • na pranie bez aviváže, keďže má príjemnú vôňu

Ariel univerzálny prášok

Tak čo, našli ste čistiace prostriedky a prípravky, ktoré nakupujete aj vy? Pokiaľ chcete niektorý z produktov vyskúšať, tak dnes už nemusíte merať cestu do najbližšieho nákupného centra za hranicami Slovenska. Vďaka nášmu e-shopu je rakúska drogéria dostupná pre každého. Stačí si prezrieť ponuku, vybrať produkty a po odoslaní objednávky vám tovar doručíme už do niekoľkých dní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia