Domov / NOVINKY Z MY AUSTRIA / Pracie gély Fewa sa oplatí poznať
Kategórie
Značky
Články
  Pripojenie k Facebooku
  Prihlásiť sa
  Novinky

  Pracie gély Fewa sa oplatí poznať

  Pracie gély Fewa sa oplatí poznať - myAustria.sk    Pracie gély Fewa sú tradičné pracie prostriedky od firmy Henkel, ktoré boli uvedené na trh už v roku 1954. V Nemecku, Českej republike a u nás na Slovensku sa tieto pracie gély predávajú pod značkou Perwoll. Čiže pracie gély Fewa sú u nás známe pod značkou Perwoll. V dnešnom článku vám chceme tieto gély na pranie bližšie predstaviť a priblížiť.

  Pracie gély alebo pracie prášky?

  Ak sa neviete rozhodnúť, či si máte do domácnosti kúpiť prací gél alebo prací prášok, mali by ste pouvažovať o využívaní oboch typov produktov. Klasické pracie prášky sú vhodné na pranie svetlej bielizne a škvŕn rastlinného charakteru, ďalej na zaschnuté a intenzívne škvrny. Nachádzajú sa v nich bieliace zložky a práve na pranie bielej bielizne sa odporúčajú.

  Pracie gély sú v mnohých domácnostiach veľmi obľúbené a ich predaj z roka na rok rastie. Sú vhodnejšie na farebné tkaniny a mastné škvrny. Hovorí sa aj to, že sú všeobecne šetrnejšie k bielizni. Veľmi ľahko sa rozpúšťajú vo vode, nezanechávajú biele fľaky na oblečení a sú ideálne aj na ručné pranie.

   

  Gély na pranie Fewa

  Pracie gély Fewa boli vyvinuté nielen na dosiahnutie čistej a voňavej  bielizne, ale aj na udržiavanie tvaru a farebnosti. V súčasnosti predstavujú tieto gély na pranie špičku medzi pracími prípravkami na jemné tkaniny, ktoré si vyžadujú zvláštnu a špeciálnu starostlivosť. Sú ideálnou voľbou na pranie nielen bielej bielizne, ale aj čiernej a žiarivo farebnej. Gély na pranie Fewa zachovávajú tvar oblečenia, uhladia poničené a zašednuté vlákna a tak oblečenie ostáva dlho ako nové. Nielenže sa starajú o bielizeň, ale ju šetrne zbavia škvŕn a nečistôt.

  Doma by ste mali mať ideálne 3 základné typy pracích gélov Fewa, a to na bielu, farebnú a čiernu bielizeň. Ďalej výrobca ponúka špeciálne gély na pranie rôznych druhov materiálov ako je hodváb, vlna alebo športové oblečenie, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť a nešetrné pranie im môže ublížiť.

   

  Gély na pranie bielej bielizne Fewa

  Prajete si bielu bielizeň bez najmenšej stopy šednutia? Gél na pranie Fewa – ReNew White – je prací prostriedok na bielu a svetlú bielizeň. Obsahuje špeciálne optické zosvetľovače, ktoré obnovujú bielu farbu oblečenia a to celkom bez bielidla. Chráni a obnoví zašednutú bielu bielizeň a po každom praní bude žiariť ako nová.

  Prací gél Fewa ReNew White - myAustria.sk

   

  Pracie gély Fewa na pranie farebnej bielizne

  Gél na pranie Fewa – ReNew Color – je prací prostriedok na farebnú bielizeň. Ochraňuje a obnovuje vyblednuté farby, ktoré s každým praním získavajú svoju žiarivosť. 3D formula čistí všetky druhy textílií, ošetruje farby vo vláknach a uhladzuje drsné vlákna pre optimálny lesk.

   

  Pracie gély Fewa na pranie čiernej a tmavej bielizne

  Určite to poznáte, po niekoľkých praniach je vaše čierne tričko zošednuté a úplne stratilo farbu. Na čierne a tmavomodré oblečenie je vynikajúci prací gél Fewa – ReNew Black. Ochraňuje farbu pred vyblednutím, ďalej redukuje zafarbenie textílií počas prania a zároveň vyhladzuje drsné vlákna pre optimálny odraz svetla.

   

  Špeciálne gély na pranie Fewa

  Medzi špeciálne gély na pranie patrí gél na pranie Fewa – Sport&Active  – je výhradne určený na športové oblečenie. Chráni funkčné a športové odevy, neutralizuje nepríjemné pachy a dodáva im dlhotrvajúcu sviežosť a to aj počas pohybu. Ošetrí textílie, pričom funkcia membrány ostane vždy zachovaná. Zachováva priedušnosť, odolnosť aj schopnosť regulácie vlhkosti.

  Gél na pranie Fewa – Wool&Silk – je špeciálny prostriedok na pranie vlhy a hodvábu. Pomáha obnoviť pružnosť už nosenej vlny, hodvábu a zmiešaných textílií. Šetrne ich čistí a dodá oblečeniu príjemnú vôňu, jemnosť a mäkkosť, akoby bolo nové.

  Nie je nič horšieho, ako kúpiť si nový sveter, ktorý už po jednom praní je plný žmolkov. Gél na pranie Fewa – Care&Repair – je novinkou medzi gélmi a zbaví vás tohto nepríjemného problému. Bojuje proti chĺpkom, žmolkom, čiže uzlíkom na látke a pravidelným používaním nielenže zabraňuje ich vzniku, ale ich zároveň z bielizne odstraňuje.

   

  TIP: Prečítajte si, kedy je dobré použiť aviváž a kedy radšej nie.

  Prihláste sa na odber Noviniek a získajte zľavu 5%.

  Po prijatí Vášho emailu Vám zašleme zľavový kupón s trvaním platnosti.  Značky

   


  VŠETKY ZNAČKY