Domov / NOVINKY Z MY AUSTRIA / Opäť je tu umývanie okien. Ako si ho uľahčiť?
Kategórie
Značky
Články
  Pripojenie k Facebooku
  Prihlásiť sa
  Novinky

  Opäť je tu umývanie okien. Ako si ho uľahčiť?

  Opäť je tu umývanie okien. Ako si ho uľahčiť? - myAustria.sk    Tiež patríte k tým, ktorí nemajú umývanie okien až tak veľmi v láske? Áno, pre mnohých z nás je to doslova mravenčia práca. Aj pri veľkej snahe totiž nemusí byť výsledný efekt uspokojivý, a na oknách môžu zostať nepekné šmuhy. Ak aj vás čaká veľké upratovanie, prinášame vám skvelé triky, vďaka ktorým už nebude čistenie okien trápenie.

  Čo zabezpečí vašim oknám lesk?

  Všetky to poznáme. Problémom nie je ani tak samotné umývanie okien, ako skôr šmuhy, ktoré na nich ostávajú. Veľa energie teda venujeme najmä lešteniu okien.

  Starým osvedčeným domácim trikom je čistenie okien octom alebo kyselinou citrónovou. Existujú však aj ďalšie zaručené domáce recepty, ktoré dodajú vašim oknám lesk. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré to sú:
   

  • Noviny sú stále in

  Niektoré gazdinky stále nedajú dopustiť na staré, ale zato osvedčené prostriedky na umývanie okien. Takými sú napríklad staré noviny, ktoré vám pomôžu okná na záver vyleštiť. Noviny môžete nahradiť aj starými silonkami alebo kusom starej bavlnenej košele, ktoré majú na lesk okien podobný efekt.

   

  • Netypický vanilkový puding

  Naniesť puding na okná? Kto už len toto mohol vymyslieť? Skôr, ako tento nápad zavrhnete, vyskúšajte ho. Zmiešajte 5 litrov teplej vody a jedno vrecko vanilkového pudingu a okno zmesou umyte. Bude sa lesknúť bez toho, aby ste ho museli nejako špeciálne leštiť. A ešte vám bude izba aj krásne vanilkovo voňať :)

   

  • Aviváž či detský šampón

  Umyte okná teplou vodou, do ktorej ste pridali trochu aviváže alebo číreho detského šampónu. Potom ešte doleštite suchou handričkou. Získate nielen lesklé okná, ale aj voňavú domácnosť.

   

  Nové pomôcky na umývanie okien

  Určite ste si všimli, že výrobcovia sa priam predbiehajú v tom, kto príde s lepším vynálezom na umývanie okien. V obchodoch nájdete rôzne špeciálne švédske či mikrovláknové utierky, špeciálne stierky na okná, ale aj techniku ako parný čistič okien či vysávač okien.

  Ak však do nákupu nechcete investovať niekoľko desiatok, či dokonca stoviek eur, máme pre vás iné efektívne riešenie. Pomôžu vám kvalitné prostriedky na čistenie okien z Rakúska. Tieto čističe okien odstraňujú vodný kameň, minimalizujú šmuhy a postarajú sa o dokonalý lesk vašich okien.
   

  • Ajax 3-násobne aktívny čistič skla

  Ajax 3-násobne aktívny čistič skla je určený na jednoduché a rýchle čistenie okien a umývateľných povrchov. Ajax s jedinečným efektom proti zahmlievaniu nielen okná dôkladne vyčistí, ale zanechá ich aj bez šmúh. Stačí, ak prostriedok nastriekate na okno zo vzdialenosti 20 cm a zotriete suchou a mäkkou handričkou.

   

  • Clin čistič skla - dlhotrvajúci lesk

  Clin čistič skla - dlhotrvajúci lesk na jednoduché a rýchle čistenie okien a umývateľných povrchov je založený na jedinečnom efekte odpudzujúcom vodu. Zanecháva povrchy priezračné a bez šmúh. Prostriedok stačí nastriekať na sklo či iný umývateľný povrch a zotrieť suchou handričkou.

  • Frosch - bio čistič skla

  Frosch - bio čistič skla spiritus je založený na receptúre s účinným odmasťujúcim účinkom špiritusu. Tá zabezpečuje čistenie skiel a hladkých povrchov so žiarivou čistotou a bez šmúh. Použitie je veľmi jednoduché - stačí prostriedok nastriekať rozprašovačom na povrch a následne vyleštiť suchou handričkou.

  Vileda - handrička z mikrovlákna na okná

  Tieto prostriedky odvedú perfektnú prácu najmä s použitím handričky Vileda - handrička z mikrovlákna na okná. Handrička s optimálnou sušiacou silou zabezpečí perfektne čisté okná a vysoký lesk okien bez zanechávania šmúh.

   

  Prihláste sa na odber Noviniek a získajte zľavu 5%.

  Po prijatí Vášho emailu Vám zašleme zľavový kupón s trvaním platnosti.  Značky

   


  VŠETKY ZNAČKY