Domov / NOVINKY Z MY AUSTRIA / myAustria má nový domov
Kategórie
Značky
Články
  Pripojenie k Facebooku
  Prihlásiť sa
  Novinky

  myAustria má nový domov

  myAustria má nový domov - myAustria.sk    Chceme neustále napredovať a zabezpečiť klientom kvalitný servis. To sú hlavné dôvody, prečo sa dennodenne zamýšľame nad tým, v čom by sme sa mohli ešte zlepšiť. Nelenili sme a máme pre vás niekoľko noviniek, ktoré zefektívnia našu prácu a vám prinesú podstatne lepší zážitok z nakupovania.

  Nový sklad = rýchlejšie expedovanie objednávok

  Posledné týždne boli pre nás v myAustria.sk hektické. Sťahovali sme sa do nových a krajších skladových priestorov. Externého dodávateľa sme vymenili za vlastné baliace stredisko. Teraz Vám Vaše balíky balíme my s láskou a zodpovedne tak, aby boli v poriadku doručené k Vám domov. 

  Týmto sa vám chceme ospravedlniť za prípadné oneskorenie niektorých objednávok, čo sa v budúcnosti už nestane. Okrem toho, že sú naše nové priestory krajšie, oproti pôvodným sú aj väčšie, a tak budeme tovar baliť pre našich zákazníkov lepšie a efektívnejšie.

   

  S prírodou to myslíme vážne a zodpovedne

  Veľmi nám záleží na životnom prostredí a tak popri tom, že v rámci nášho e-shopu nájdete aj ekologické prostriedky, ktoré chránia životné prostredie, rozhodli sme sa zásielky baliť našim zákazníkom ekologicky. Pri balení zásielok totiž využívame použité kartónové krabice a ako výplňový materiál používame nepotrebný kartón.

  Vďaka tomu šetríme a chránime naše lesy pre ďalšie generácie. Popri tom, že šetríme lesy pre naše deti, chránime aj životné prostredie. Samotná výroba papiera má totiž vplyv na životné prostredie tým, že pri jeho výrobe sa používajú chemikálie, ktoré sčasti prechádzajú do odpadových vôd.

   

  Výdajné miesto pre vaše objednávky

  Okrem týchto noviniek otvorili sme pre Vás nové výdajné miesto v Bratislave (ulica Bojnická 18, Žabi majer - záhradky). Týmto krokom vám chceme vyjsť v ústrety. Získate možnosť si tovar pozrieť na vlastné oči, ovoniať, ohmatať a vybrať z našej kompletnej ponuky. A ako sme už v úvode naznačili – naša široká ponuka je skladom a nemusíte čakať dlhé dni navyše.

  Prihláste sa na odber Noviniek a získajte zľavu 5%.

  Po prijatí Vášho emailu Vám zašleme zľavový kupón s trvaním platnosti.  Značky

   


  VŠETKY ZNAČKY