Domov / NOVINKY Z MY AUSTRIA / Chcete vedieť ako vyčistiť práčku? S týmito radami to zvládnete.
Kategórie
Značky
Články
  Pripojenie k Facebooku
  Prihlásiť sa
  Novinky

  Chcete vedieť ako vyčistiť práčku? S týmito radami to zvládnete.

  Chcete vedieť ako vyčistiť práčku? S týmito radami to zvládnete. - myAustria.sk - myAustria.sk    Zdá sa vám, že prádlo po vypraní nie je také čisté a voňavé ako kedysi? Možno je to skutočne tak. Práčka sa používaním zanáša a výsledok prania nie je 100-percentne čisté prádlo. Navyše sa z práčky po čase môže šíriť aj zápach. Ako vyčistiť práčku a odstrániť zápach z práčky? Poradíme vám.

  Môžete to skúsiť “podomácky”

  V práčke sa najčastejšie vyskytuje problém s vodným kameňom a zápachom. Odstrániť ich môžete celkom jednoducho. Určite vo svojej domácnosti nájdete prostriedky, ktoré môžete využiť aj pri čistení práčky.

  • Ocot je pravdepodobne najznámejším domácim prostriedkom na čistenie. Pomôže vám aj pri čistení práčky. Nalejte celú fľašu octu do práčky a pustite ju na najvyššiu možnú teplotu bez predpierania.
  • Kryštalická sóda je takisto veľmi často využívaná na čistenie. Používa sa aj v komerčných čistiacich prostriedkoch. Sódu používajte preventívne aj počas prania, stačí pridať 50 až 100 gramov do každého prania do zásobníka na prášok.
  • Kyselina citrónová je ďalšou domácou možnosťou. Môžete ju použiť spolu s otcom. Kyselinu citrónovú nasypte do zásobníka na prášok, zatiaľ čo ocot nalejte priamo do bubna. Alebo ju môžete použiť aj samostatne, bez octu. Opäť použite program s najvyššou teplotou a bez predpierania.

   

  Vyskúšajte prostriedky z Rakúska

  Kvalitných pomocníkov v boji so špinou a so zápachom z práčky, nájdete aj medzi prostriedkami z Rakúska. Odstraňujú skrytú špinu, vodný kameň v práčke a takisto aj zvyšky pracích prostriedkov z bubna, potrubia a gumy. Navyše predĺžia životnosť vašej práčky. Vyskúšajte napríklad tieto:

  Čistič práčky Express Heitmann

  Heitmann - čistič práčky Express sa postará o odstránenie nepríjemných pachov z práčky a vyčistí aj vodný kameň. Dokonca ochráni práčku pred koróziou. Používať by ste ho mali v závislosti od pravidelnosti používania a tvrdosti vody 2 až 4-krát ročne. Čistiaci prášok nasypte priamo do bubna práčky (bez predpierania bez bielizne a pracieho prášku) a zapnite ju na 40°C. Nechajte, nech prejde celý program.

  Čistič práčky Express Heitmann - myAustria.sk

   

  Hygienický čistič práčok Dr. Beckmann

  Ďalšou možnosťou pre vašu práčku je aj Dr. Beckmann - hygienický čistič práčok. Pôsobí proti nepríjemným pachom, čistí práčku zvnútra a stará sa o čistú bielizeň bez znečistenia z práčky. Pôsobí aj na bubon, ohrievače, potrubie a iné ťažko dostupné diely v práčke. Čistič nasypte priamo do bubna práčky a nastavte prací program na 60°C - bez predpierania, bez pracieho prášku, bez bielizne.

  Hygienický čistič práčok Dr. Beckmann - myAustria.sk

   

  Poradili sme vám niekoľko možností, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam so špinavou alebo zapáchajúcou práčkou. Tieto prostriedky sú ideálnymi bojovníkmi s vodným kameňom a špinou, ktorá sa usádza pri každom praní. Odporúčame ich používať 2 až 4-krát ročne. Z čistej práčky vytiahnete vždy čisté a voňavé prádlo.

  Prihláste sa na odber Noviniek a získajte zľavu 5%.

  Po prijatí Vášho emailu Vám zašleme zľavový kupón s trvaním platnosti.  Značky

   


  VŠETKY ZNAČKY