Domov / NOVINKY Z MY AUSTRIA / 5 dôvodov, prečo nakupovať u nás

5 dôvodov, prečo nakupovať u nás

5 dôvodov, prečo nakupovať u nás - myAustria.sk    Kvalitné produkty z Rakúska a Nemecka kúpite na www.myaustria.sk v našom e - shope a to bez toho, aby ste niekde cestovali. Navštívte naše stránky a nechajte nás ušetriť Vám čas a nakúpiť pre Vás kvalitu zo západu. Necestujte, ale radšej oddychujte a nakupujte pohodlne z domova. My sa o Vaše nákupy s radosťou postaráme.
1. Kvalita tovaru Tovar je vyrobený podľa vyšších štandardov kvality pre spotrebiteľa v západnej Európe. Máme rakúskych dodávateľov.
2. Záruka spokojnosti     Obchod sú Najprv a Nakoniec iba medziľudské vzťahy. Sme zameraní na zákazníka.
3. Cena Nákup tovaru online je vždy výhodnejší ako cestovať za nákupmi do Rakúska.
4. Doprava Rakúsky tovar zasielame k Vám domov kuriérom do 24 hodín. Štandardne za 4,5 € vrátane DPH.
5. Všetko skladom Tovar z Rakúska máme pre Vás na externom sklade v BratislaveKvalita tovaru
Obchody v Rakúsku ako Billa, Penny Market, Hoffer, Interspar, Bipa a ďalšie ponúkajú rovnaký tovar ako predáva e-shop www.myaustria.sk .  Nemusíte už cestovať do pohraničia - Vaše nákupy cez víkend v Rakúsku nebudú potrebné. Kvalitný rakúsky tovar, ako sú napríklad rakúske pracie prášky a rakúske aviváže viete nakúpiť z pohodlia domova. Kdekoľvek na Slovensku až k Vám domov ich pre Vás dovezie kuriér. Predávame iba tovar, ktorý je vyrobený podľa vyšších štandardov kvality pre spotrebiteľa v západnej Európe. Máme svojich rakúskych dodávateľov. Máte Vami overený, obľúbený tovar pre ktorý chodíte na nákupy do Rakúska a nemôžete ho nájsť v našej ponuke? Dajte nám tip aký tovar Vám u nás chýba a my sa pokúsime nájsť pre Vás riešenie.


Záruka spokojnosti       
Obchod sú Najprv a Nakoniec iba medziľudské vzťahy. Sme zameraní na zákazníka a snažíme sa pre každého nájsť to správne riešenie. Ak by sa predsa len stalo, že nebudete s niečím 100 % spokojný dajte nám vedieť a my sa budeme snažiť danú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Sledujte naše aktuálne ponuky a možno nájdete aj niečo čo vyrieši Váš dlhodobý problém napríklad so škvrnami. Ak nám následne dáte vedieť budeme radi zdieľať Vaše skúsenosti aj s ostatnými.


Cena    
Nákup tovaru online je vždy výhodnejší ako cestovať za nákupmi do Rakúska. Navyše Vám ušetrí veľa času a námahy. Vieme, že rakúske ceny výrobkov sú porovnateľné s cenami slovenskými, ale kvalita je iná. Využite preto možnosť prvého nákupu pri ktorom máte teraz dopravu na náš účet.


Doprava             
Prečo cestovať z Bratislavy do Rakúska? Navštíviť obchodné centrum v Rakúsku Vám zaberie aj pol dňa. Nie je lepšie ušetriť si pol dňa napríklad pre deti, rodinu a priateľov? Ušetrite si cestu a my k Vám domov zašleme rakúsky tovar kuriérom do 24 hodín. Bežne je účtovaný štandardný poplatok za dopravu 4,5 €.


Všetko skladom            
Obchody v Parndorfe, Hainburgu, Kittsee, Bruck an der Leitha, Gänserndorf už nemusíte navštevovať, kvalitný tovar, ktorý nájdete na ich regáloch máme pre Vás na sklade v Bratislave v dostatočných množstvách. U nás nájdete všetko na jednom mieste. Pre ostatné časti Slovenska zasielame tovar do 24 hodín.

 

Prihláste sa na odber Noviniek a získajte zľavu 5%.

Po prijatí Vášho emailu Vám zašleme zľavový kupón s trvaním platnosti.Značky

 


VŠETKY ZNAČKY